Askberry Askberry

Odpowiedzi na pytania (FAQ)

Askberry.pl jest platformą kojarzącą usługodawców ze zleceniodawcami. Przeznaczona jest dla specjalistów ze wszystkich dziedzin. Dzięki rejestracji na portalu jako zleceniodawca, pomożemy Ci w znalezieniu fachowca. Rejestrując się jako zleceniobiorca, będziesz mógł bezpośrednio przedstawiać swoje oferty zainteresowanym klientom.

Dlaczego warto wybrać Askberry.pl

Korzystając z portalu Askberry.pl masz dostęp do wielu udogodnień. Jako zleceniodawca, dzięki Askberry.pl masz możliwość otrzymywania na swoją skrzynkę pocztową ofert adekwatnych do zamieszczonego przez Ciebie ogłoszenia. Jako zleceniobiorca możesz wysyłać swoje wyceny, odpowiadając bezpośrednio na zamieszczone przez zlecających ogłoszenia, mając pewność, że Twoja oferta została dopasowana do wymagań klienta.

Obojętne, po której jesteś stronie – czy szukasz zleceń czy specjalistów – platforma Askberry.pl pomoże Ci w dokonywaniu trafnych wyborów.

 

Dzięki Askberry.pl:

-jako klient szybko i łatwo znajdziesz zleceniobiorcę, który w odpowiedzi na Twoje zlecenie prześle swoją ofertę pasującą do Twoich wymagań

-jako usługodawca masz dostęp do potencjalnych klientów, którzy na portalu zamieszczają konkretne ogłoszenia, pasujące do profilu Twoich usług

-jako klient oszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne szukanie zleceniobiorców w Internecie – na Askberry.pl oferty są wysyłane bezpośrednio do Ciebie i zawsze odpowiadają zaznaczonym przez Ciebie w ogłoszeniu wymaganiom

-jako usługodawca możesz określić zasięg, w jakim wykonujesz swoje usługi – na przykład czy jest to poziom regionalny czy ogólnokrajowy

-jako klient masz dostęp do opinii na temat danego wykonawcy. Referencje wystawiane są przez innych zlecających, którzy korzystali już z usług danego wykonawcy

 

Konto usługodawcy
  • Rejestracja:

Żeby dołączyć do społeczności Askberry.pl wystarczy zarejestrować się, podając swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz kod pocztowy, opcjonalnie także nazwę swojej firmy i numer telefonu. Należy również zaakceptować regulamin korzystania z Askberry.pl. Rejestracja na portalu jest darmowa i zajmuje jedynie kilka minut.

  • Logowanie

Żeby zalogować się do kolejnej sesji na Askberry.pl wystarczy podać adres e-mail podany przy rejestracji oraz wpisać hasło. W razie problemów z uzyskaniem dostępu do swojego konta wskutek zapomnienia hasła, możesz skorzystać z opcji “przypomnij hasło”. Na Twój adres e-mail wyślemy wtedy link do strony, na której z łatwością ustawisz nowe hasło dla swojego konta.

  • Konto

By móc w pełni korzystać z portalu Askberry.pl i oferować swoje usługi szerokiej gamie zleceniodawców, wystarczy szybko i bezpłatnie zarejestrować się w serwisie. Na swoim profilu, wskaż obszar oraz branżę, w której świadczysz usługi. Wybierz także, czy chcesz otrzymywać powiadomienia na wskazany adres e-mail. Powiadomienie otrzymasz w momencie, kiedy zlecający doda na portalu Askberry.pl zlecenie, odpowiadające podanym na Twoim profilu kryteriom. Posiadając konto usługodawcy, masz również możliwość korzystania z portalu jako zleceniodawca – mogąc składać zapytania na różne usługi i otrzymując oferty.

 

Oferty

Dzięki systemowi powiadomień, dostaniesz informację o każdym nowym zleceniu dodanym przez klienta, które będzie pasować do podanych przez Ciebie kryteriów (rodzaj świadczonych usług oraz obszar). Dzięki tej informacji, możesz w szybki sposób przesłać swoją wycenę usługi. Po otrzymaniu 5 ofert, opcja ich dalszego wysyłania przez kolejnych wykonawców staje się nieaktywna. Zleceniodawca ma zatem do wyboru 5 ofert spełniających jego wymagania, a Ty konkurujesz jedynie z czterema innymi usługodawcami.

 

Wysyłanie oferty:

Po otrzymaniu notyfikacji o nowym ogłoszeniu pasującym do Twojego profilu, sprawdź powiadomienia i jeśli jesteś zainteresowany współpracą przy danym projekcie – za niewielką opłatą zakup kontakt do klienta i prześlij swoją wycenę. Wszystkie wysłane przez Ciebie oferty znajdują się w zakładce “Moje oferty”, dostępnej na Twoim profilu.

 

Powiadomienia

Na portalu Askberry.pl proponujemy naszym użytkownikom wygodny system powiadomień. Powiadomienia otrzymasz na swoim koncie na Askberry.pl, na aplikacji mobilnej, a dodatkowo także na adres mailowy – jeśli zaznaczysz taką opcję na swoim profilu. W dowolnym momencie, możesz zmienić formę powiadomień. Dzięki szybkim notyfikacjom od razu zostaniesz poinformowany, czy w Twojej skrzynce znajduje się nowa wiadomość. Sprawdzając regularnie powiadomienia, usprawnisz komunikację ze zleceniodawcami i będziesz na bieżąco z nowymi ogłoszeniami.

 

Kontakt z klientem

Do momentu, w którym dokonasz zakupu kontaktu do zleceniodawcy, masz możliwość poznania jedynie orientacyjnej lokalizacji wykonania usługi. Dopiero w momencie zakupu, jego dane staną się dla Ciebie w pełni dostępne. Otrzymasz również możliwość komunikowania się ze zleceniobiorcą za pomocą czatu na portalu.

 

Dodawanie opinii

Dzięki dostępnym dla użytkowników serwisu recenzjom, z łatwością możesz sprawdzić opinie wystawione zleceniodawcom.

Opinię możesz wystawić zaraz po wykonaniu usługi. Analogicznie – Twoja praca również zostanie oceniona przez klienta po zakończeniu Waszej współpracy.

Przy wystawianiu oceny oraz komentarza, warto zastanowić się nad wszystkimi aspektami współpracy, które chcemy ocenić. Po wystawieniu opinii, nie możemy jej edytować ani usunąć. Pamiętaj, że Twoja rzetelna opinia ma na celu pomóc innym użytkownikom w dokonywaniu wyboru zarówno usługodawcy, jak i klienta.

 

Błędy

Jeśli podczas korzystania z serwisu natrafisz na błędy techniczne, zerknij do poniższych wskazówek, które proponują rozwiązania na najczęściej pojawiające się problemy. Jeśli strona nie wyświetla się poprawnie, przyczyn może być kilka. Oto kilka rad, jak uniknąć błędów na stronie:

-wtyczki blokujące Adblock powinny być wyłączone podczas dodawania ogłoszenia

-wtyczka Flash Player powinna być zaktualizowana, żeby strona poprawnie działała. Jej aktualizację możesz przeprowadzić, wchodząc na stronę producenta.

-obsługa języka JavaScript powinna być włączona. Jej aktywację przeprowadza się, zmieniając ustawienia danej przeglądarki internetowej.

-jeśli jednak błąd dalej się pojawia – napisz do nas na adres biuro@askberry.pl lub zadzwoń pod numer +48 501 555 862, postaramy się, jak najszybciej zareagować i go rozwiązać.

 

 

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.