Lato sprzyja jednodniowym wycieczkom, odwiedzinom u babci po drugiej stronie Polski i festiwalom muzycznym, nie mówiąc o jakiejkolwiek dłuższej wersji urlopu bądź wakacji. Jeśli jazda pociągiem do rodziny nad morze z Krakowa lub 3 dni na festiwalu mogą przerazić twojego pupila – powierz go sprawdzonemu opiekunowi, którego bez problemu znajdziesz na portalu askberry.pl. Wystarczy, że zamieścisz dokładnie sprecyzowane ogłoszenie i cierpliwie poczekasz na oferty, a bez problemu znajdziesz specjalistę odpowiadającego twoim oczekiwaniom!

Daj sobie czas, żeby poznać przyszłego opiekuna twojego pupila

Powierzenie Mruczka komuś, kogo nie znasz, może być sporym wyzwaniem emocjonalnym. By być pewnym, że podczas twojej nieobecności twój zwierzak będzie czuł się jak w domu, daj sobie chwilę czasu na dokładne przeanalizowanie opinii pozostawionych osobom, które przesłały ofertę odpowiadającą na twoje ogłoszenie. Weź pod uwagę wszystkie czynniki ryzyka. Czy potencjalny opiekun przekarmił kota czy może czyjś Reks biegał głodny i po wakacjach wrócił wychudzony? Bądź czujny jak pies podwójny! Portal askberry.pl dba o społeczność, która ocenia współpracę w sposób rzetelny i konkretny. Dlatego ty też, po zakończonej usłudze wystaw odpowiedni komentarz swojemu zleceniobiorcy. Dzięki temu kolejny zleceniodawca dostanie wiarygodną informację dotyczącą współpracy z daną osobą.

Dłuższy urlop kontra więzi ze zwierzakiem

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd, portal  askberry.pl z pewnością pomoże w znalezieniu opiekuna, który zajmie się twoim zwierzakiem nawet przez kilka tygodni. Pamiętaj jednak, że każda zmiana ma wpływ na ufność (lub jej brak) twojego zwierzęcia. Dlatego warto, by opiekun, którego wybierzesz raz, był tym stałym opiekunem podczas twoich nieobecności. Portal askberry.pl oferuje opcję wystawiania ocen usługodawcom – dzięki temu możesz natrafić na profesjonalistę, który zajmie się twoim zwierzakiem nie tylko raz, ale za każdym razem, kiedy potrzebujesz wyjechać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *