Powoli odchodzą w zapomnienie klasyczne imprezy, gdzie główna część wieczoru kręci się wokół flaszki czy butelki wina. Współcześni imprezowicze oczekują dodatkowych atrakcji, śmiechu, możliwości zrobienia czegoś razem. Taką możliwość daje imprezowa fotobudka! Jeśli wydaje ci się, że w erze smartfonów nikt nie zechce robić sobie zdjęć w fotobudce, przypomnij sobie że żyjemy w epoce retro, gdzie coraz częściej wracamy do starych sprawdzonych sposobów. Sztuczne wąsy, okulary muchy i fotobudka to wciąż jeden z najlepszych przepisów na świetną pamiątkę z tegorocznych urodzin!

Fotobudka – świetny pomysł na imprezową niespodziankę

Fotobudka to także świetny pomysł na niespodziankę! To nie ty musisz być organizatorem imprezy, żeby zapewnić uczestnikom masę śmiechu. Fotobudka to zabawa dla każdego, a jej wynajęcie jest bardzo proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu z ogłoszeniami askberry.pl i opublikujesz swoją ofertę. Opisz w niej dokładnie, czego oczekujesz – określ czas wynajmu, lokalizację, warunki dowozu, rekwizyty. Teraz wystarczy, jak poczekasz na propozycje od potencjalnych zleceniobiorców. Dzięki portalowi askberry.pl możesz być pewien, że otrzymasz kilka interesujących propozycji. Potem wystarczy jedynie przejrzeć portfolio, zobaczyć rekomendacje i wybrać odpowiednią ofertę!

Fotobudka na każdą okazję!

Dzięki usługodawcom zarejestrowanym na portalu askberry.pl, możesz być pewien różnorodności proponowanych ofert. Fotobudka specjalnie na ślub? Poproś potencjalnych usługodawców o odpowiednio dobrane rekwizyty! Fotobudka na urodziny dzieci? Zaznacz w ogłoszeniu dla zleceniodawców także opcję dodatkowej osoby do malowania buzi dzieci podczas zabawy. Fotobudka na trzydziestkę? Ostatnio w modzie królują rekwizyty z lat sześćdziesiątych – określ w swojej ofercie, że chciałbyś mieć właśnie takie wyposażenie w swojej fotobudce! Brak inspiracji? Koniecznie przejrzyj portfolio potencjalnych zleceniodawców. Na pewno znajdziesz w nim masę pomysłów na fotobudkę na twojej imprezie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *