Portal Askberry.pl wychodzi naprzeciw wszystkim specjalistom zarejestrowanym na portalu tak, by oferty, które otrzymują oni do swoich skrzynek, były jak najbardziej adekwatne do profilu ich działalności! Dzięki rozwiązaniom portalu Askberry.pl, nie musisz martwić się, że przegapisz jakąś ofertę – dzięki systemowi powiadomień, możesz być pewien, że do Twojej skrzynki odbiorczej trafią najbardziej dopasowane do Twojej działalności oferty.

Ustawianie preferencji

By system działał skutecznie, wypełnij swoje preferencje dotyczące nie tylko zakresu prac, ale także dojazdu, dostępnych terminów oraz innych istotnych czynników, dzięki którym zlecenia dostarczane do Twojej skrzynki będą lepiej dopasowane do Twoich możliwości. Preferencje możesz zmieniać, w zależności od Twojej sytuacji. Pamiętaj zatem, by były one zawsze zgodne ze stanem faktycznym – dzięki temu unikniesz niepotrzebnych nieporozumień!

 Śledź oferty na bieżąco

W pozyskiwaniu nowych klientów ważna jest taka szybkość reakcji! Sprawdzaj na bieżąco Askberry.pl, by obserwować, czy nie pojawiły się adekwatne dla Twojego profilu oferty z interesującej Cię lokalizacji. Dzięki temu, będziesz mógł szybko wysłać wycenę do zleceniodawcy. Pamiętaj jednak, że tutaj także istotne jest kryterium jakości. Bądź profesjonalny i konkretny, a zleceniodawcy zawsze wysyłaj pakiet kompletnych informacji na temat swoich usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *