Zostałeś mianowany odpowiedzialnym za tegoroczną wigilię w pracy? Szykuje się spotkanie świąteczne z okazji 10lecia zakończenia studiów? Czy może w tym roku rodzinna Wigilia jest organizowana właśnie w twoim salonie, a ty wracasz z wyjazdu narciarskiego dzień przed świąteczną kolacją? Nie panikuj! Dzięki portalowi askberry.pl znajdziesz wiele możliwości, by zadbać o jedzenie na wigilijnym stole i by zaskoczyć wszystkich zebranych. Przygotuj się na najlepszy barszczyk wigilijny i najbardziej grzybowe pierogi w życiu!

Jeśli catering to tylko przez portal z askberry.pl!

Żeby znaleźć odpowiedni catering na kolację wigilijną, wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu dla zleceniodawców askberry.pl, wypełnisz swój profil, a następnie bardzo dokładnie opiszesz, czego potrzebujesz. Pamiętaj, by dodać lokalizację, ilość osób, dokładny termin i założenia kolacji. Określ, czy potrzebujesz samego cateringu czy także obsługi kelnerskiej. Pamiętaj o skonkretyzowaniu typu zastawy czy o zaznaczeniu konieczności przywiezienia stolików. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej prawdopodobne, że dostaniesz adekwatne oferty od potencjalnych zleceniobiorców. Po ich otrzymaniu, bardzo dokładnie przejrzyj portfolio każdego z ofertodawców. Sprawdź referencje. Pamiętaj, że przy usługach cateringu liczy się nie tylko dobrze dobrane menu, ale także punktualność i odpowiednio dobrane dodatki.

Pamiętaj o rekomendacji na askberry.pl za najlepszą grzybową!

Po zakończonej usłudze pamiętaj, by wystawić usługodawcy odpowiednią rekomendację. Przypomnij sobie, co było dla Ciebie istotne podczas poszukiwania zleceniobiorcy. Opisz całą współpracę tak, by ułatwić przyszłym zleceniodawcom decyzję. Punktualność, menu, kontakt ze zleceniobiorcą, adekwatność usługi w stosunku do zaproponowanej oferty. Portal askberry.pl działa w oparciu o system wzajemnych ocen, dzięki temu ilość zadowolonych zleceniodawców i zleceniobiorców stale rośnie. Chcemy, byś ty też był jednym z nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *