Każdy rok niesie za sobą zmiany i nowe prognozy także na rynku pracy. Jeśli należysz do grupy osób, których zawód prognozowany jest jako jeden z najbardziej poszukiwanych w noworozpoczętym roku – pamiętaj by zarejestrować się na portalu askberry.pl! Możesz liczyć na większą ilość zleceń, dzięki czemu rozszerzysz swoją działalność jako freelancer. Jeśli natomiast planujesz zmianę branży, w której dotychczas pracowałeś – koniecznie sprawdź, jaki nowy zawód z tych prognozowanych będzie dla Ciebie odpowiedni. Rok 2018 może należeć do Ciebie!

Najbardziej poszukiwanych specjalistów znajdziesz na portalu askberry.pl

Najbardziej poszukiwanym pracownikiem w 2018 roku będzie programista. To zawód, który bez problemu możesz wykonywać jako wolny strzelec, a oferując swoje usługi jako programista na portalu askberry.pl na pewno znajdziesz wielu zleceniodawców! W ścisłej czołówce pozostaje także specjalista ds. e-commerce – tego typu fachowcy coraz częściej poszukiwani są właśnie wśród freelancerów. Jeśli jesteś otwarty, potrafisz budować dobre relacje z ludźmi i cenisz z nimi kontakt, z pewnością zainteresuje Cię zawód community managera. To stanowisko nie tylko działające w wirtualnej przestrzeni – coraz częściej poszukiwani są community managerowie do kontaktu między deweloperem a najemcą – to stanowisko stworzone z myślą o podtrzymywaniu dobrych relacji między stronami. Ze względu na wciąż rosnącą konkurencję między deweloperami, stanowisko community managera coraz bardziej zyskuje na popularności.

Pomagaj firmom kreować wizerunek!

Coraz bardziej na znaczeniu zyskuje nie tylko reklama mająca przyciągnąć klientów, ale także wizerunek firmy, dzięki której dane przedsiębiorstwo zachęci potencjalnych pracowników do zatrudnienia się w firmie. Jeśli planujesz zmianę pracy i czujesz się dobrze w kreowaniu wizerunku, zapoznaj się z employer brandingiem! Prognozy na 2018 rok przewidują, że specjalista ds. employer brandingu będzie w pierwszej dziesiątce najbardziej poszukiwanych zawodów. Zaplanuj zatem zmianę swojego zawodu uwzględniając prognozy na 2018 rok, a na pewno osiągniesz sukces!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *