Studia to niesamowity czas, kiedy zawiązują się nowe przyjaźnie, uczymy się wielu rzeczy, poznajemy miasta. Imprezy, podróże, nowe hobby. Ale także wynajem mieszkania, niekończące się sterty książek, które należałoby skserować, miesięczny bilet autobusowy, powroty do domu. Jak znaleźć w tym wszystkim równowagę finansową, tak by móc korzystać ze studenckiego życia? I to w dodatku za własne pieniądze?

Student też może być specjalistą

Wciąż najbardziej studencką opcją pozostaje praca za barem. W dużych miastach nie brakuje ogłoszeń o pracy dla studentów w kawiarniach i pubach. Czy to jednak jedyna możliwość dla młodych ludzi, żeby dorobić trochę grosza? Z pomocą studentom nadchodzi portal askberry.pl. To miejsce, gdzie zleceniodawcy wypełniając ankietę precyzują swoje potrzeby i szukają usługodawców. Przekrój poszukiwanych fachowców jest mocno zróżnicowany – od fotografów, przez ogrodników i pomoc przy budowie po korepetytorów i stylistów. Będąc studentem na pewno masz za sobą już pierwsze doświadczenia zawodowe, a jeśli nie, to właśnie portal ze zleceniami askberry.pl pomoże ci je zdobyć! Wystarczy, że na początek zastanowisz się, jakie są twoje umiejętności, co mógłbyś zaoferować innym. Może jest to pomoc przy przeprowadzce? Albo doglądanie domu pod nieobecność właścicieli? askberry.pl to portal dla specjalistów, gdzie swoje miejsce znajdą także studenci!

Jak korzystać z portalu askberry.pl?

Portal ze zleceniami askberry.pl kojarzy usługodawców ze zleceniodawcami. By móc korzystać z portalu wystarczy zarejestrować się, a następnie dokładnie wypełnić swój profil. Korzystanie z askberry.pl to nie tylko szansa na znalezienie pracy dorywczej i zarobienia pieniędzy na bieżące wydatki – to także możliwość nauki prezentacji własnych umiejętności, zdobycia pierwszych doświadczeń w negocjacjach biznesowych oraz tworzenia własnego portfolio! Niezależnie od tego, czym chcesz się zajmować w przyszłości – portal askberry.pl to idealne miejsce na znalezienie pracy dorywczej oraz rozwój zawodowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *