Chciałbyś nieco dorobić, ale wydaje ci się, że brakuje ci dodatkowych kompetencji? Całkiem możliwe, że to jedynie złudzenie. Obojętne czy studiujesz geografię lub matematykę czy jesteś geologiem albo dziennikarzem. Może się zdarzyć, że jesteś jeszcze w liceum, ale uczysz się w trybie dwujęzycznym. Wykorzystaj swoją wiedzę i podziel się nią z innymi, a możesz na tym jeszcze zarobić!

Jak skutecznie znaleźć uczniów?

W znalezieniu uczniów z pomocą przyjdzie portal askberry.pl – wystarczy, że założysz na portalu swój profil, w którym dokładnie opiszesz, czym się zajmujesz, a następnie poczekasz na pojawiające się zlecenia. Przygotowujesz do matury lub egzaminu gimnazjalnego? Pomożesz w nauce do sprawdzianu w podstawówce? A może twoja wiedza i umiejętności przydadzą się przy powtórce bieżącego materiału? Niezależnie od kompetencji, określ w opisie na swoim profilu na portalu Askberry.pl dokładnie zakres materiału, przy którym możesz pomóc.

Pamiętaj o detalach!

By portal Askberry.pl mógł działać sprawnie, ważne jest, by ogłaszający się na nim specjaliści jak najdokładniej opisywali zakres swoich umiejętności oraz lokalizację i dostępność. Uzupełniając swój profil na portalu ze zleceniami, określ preferencyjną lokalizację oraz godziny, w których możesz udzielać lekcji. Warto dodać, jakie proponujesz formy zajęć – czy akceptujesz dojazd do ucznia, czy w grę wchodzą lekcje przez skype, czy przewidujesz grupy kilkuosobowe. Te wszystkie informacje uwzględnij zarówno w opisie na swoim profilu jak i w zindywidualizowanych ofertach, które podeślesz w odpowiedzi na ogłoszenia potencjalnych uczniów.

Na Askberry.pl stawiamy na jakość wzajemnej współpracy

By mogła ona przebiegać w sposób satysfakcjonujący dla obu stron – udostępniamy usługodawcom i usługobiorcom opcję wzajemnych rekomendacji. Udzielając korepetycji możesz śmiało nastawić się na spotkanie z kilkoma uczniami w tygodniu. W znalezieniu odpowiedniej ilości osób niewątpliwie pomogą ci opinie pozostawione przez dotychczasowych uczniów. Nie wahaj się poprosić ich o wystawienie rekomendacji – dzięki nim wzajemna wymiana na portalu Askberry.pl będzie przebiegać jeszcze sprawniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *