Sadzenie, przekopywanie, pielęgnacja. Lewkonie, bratki czy może popularna ostatnio własna pietruszka? Jak zadbać o swój ogród i w którą stronę podążyć: kolorowe kobierce kwiatów czy warzywna samowystarczalność? Obojętne czy jest to twój pierwszy sezon z saperką i nawozem czy znasz już na wylot wszystkie gatunki nasion dostępne w sklepach ogrodniczych – zasięgnij porady fachowca, a twój ogród rozkwitnie według najnowszych trendów.

Zaprojektuj swój ogród

Bez znaczenia pozostaje fakt, czy dysponujesz hektarem ziemi, własnym lasem czy małym balkonikiem metr na metr. W każdej z tych sytuacji daj sobie komfort znalezienia specjalisty, który podpowie ci, w którą stronę iść z pielęgnacją własnego ogrodu. Portal askberry.pl proponuje wsparcie ze strony specjalistów ogrodnictwa. Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie askberry.pl, uzupełnisz swoje dane oraz opublikujesz ogłoszenie. Opisz w nim dokładnie, czego oczekujesz od potencjalnego usługodawcy i w jakiej lokalizacji szukasz eksperta od zieleni. Teraz wystarczy już tylko czekać na odpowiedzi.

Portfolio kluczem do pełni satysfakcji!

Oglądając kolejne oferty, które będą odpowiedzią na twoje ogłoszenie, koniecznie przeglądaj wszystkie portfolio. Dzięki temu będziesz miał pojęcie, jakiego wsparcia możesz oczekiwać i na jakie efekty możesz się nastawić. Zerknij także na pewno do rekomendacji pozostawionych przez innych. Ogrodnictwo to specyficzna działka – na efekty trzeba nieraz długo poczekać. Jednak dzięki temu zobaczysz, jak twoich potencjalnych usługodawców ocenili inni, nawet jeśli dokonali tej oceny po długim czasie. Pamiętaj, że na sumę sukcesu ogrodnika czy architekta ogrodów nie składa się tylko jednodniowa porada czy tygodniowy projekt. Masz tutaj wgląd do oceny zarówno przygotowania projektu, porady, całego okresu sadzenia, ewentualnego wsparcia przy chorobach roślin aż do czasu owocowania czy kwitnienia oraz po moment przygotowania roślin na zimę. Te wszystkie elementy są istotne w życiu twoich kwiatów!

Urban gardens, czyli jak znaleźć fachowców od minimalizmu

Jeśli marzy ci się własna mini uprawa, a do dyspozycji masz tylko kilka parapetów w małym mieszkaniu w bloku – nie zniechęcaj się! Portal askberry.pl skupia wokół siebie fachowców od nawet najbardziej wyspecjalizowanych usług. Zatem – zamieść swoje ogłoszenie i czekaj na owoce swojej pracy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *