Askberry.pl to idealny portal z ogłoszeniami dla każdego, kto dostarcza usługi bezpośrednio do swoich klientów. Nie liczy się branża – strona ma na celu kojarzyć z klientami wszystkich usługodawców od copywriterów przez grafików po elektryków i sprzątaczki. Obojętne, jakie usługi dostarczasz, Twój profil na portalu Askberry.pl, jest jednocześnie Twoją wizytówką, od której zależy, jak wielu klientów uda Ci się zdobyć. Dlatego tak ważne jest by stworzyć idealny profil usługodawcy.

Daj się poznać

Przede wszystkim uzupełnij swój profil na Askberry.pl. Najlepsi specjaliści wiedzą, że dzięki dokładnym informacjom dotyczącym swojej działalności, wyglądają profesjonalnie i tym samym zyskują zaufanie potencjalnych klientów. To także miejsce, w którym możesz opisać, dlaczego Twoje usługi są bardziej konkurencyjne, co jest Twoją mocną stroną i dlaczego Twoja oferta powinna wzbudzić szczególne zainteresowanie! Swój profil na portalu ze zleceniami potraktuj jako swoją wizytówkę! Uzupełnij profil o swoje dane oraz obszar, w którym działasz. Dodatkowo zadbaj, by w Twoim opisie znalazło się profesjonalne zdjęcie – odpowiednie do profilu Twoich usług. Warto by było to zdjęcie prezentujące Ciebie w momencie, kiedy wykonujesz swoje usługi. Można dodatkowo dodać do galerii zdjęcia Twoich prac i stworzyć mini portfolio.

Zadbaj o referencje

Jeśli rejestrując się na portalu Askberry.pl, posiadasz już doświadczenie, daj znać o tym swoim klientom! Warto poprosić swoich poprzednich zleceniodawców o napisanie referencji. Każda z pozytywnych opinii Twoich poprzednich klientów zwiększa zaufanie oraz podnosi wiarygodność Twoich usług. Pamiętaj także, by po każdym nowym zleceniu poprosić o nowe referencje. Dzięki temu stale budujesz swój wizerunek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *