Znajdź zleceniodawców przez Askberry.pl!

Askberry.pl to platforma mająca na celu kojarzenie usługodawców ze zleceniodawcami. By móc z niej korzystać, wystarczy mieć swój profil na askberry.pl. Od samego początku zadbaj o to, by Twój profil był uzupełniony o wszystkie strategiczne informacje – portfolio, lokalizację, odpowiednie zdjęcia. To właśnie profil jest dodatkiem do oferty, którą wysyłasz klientowi w odpowiedzi na jego ogłoszenie! Kolejnym krokiem jest zamieszczenie przez zleceniodawcę ogłoszenia o zleceniu. Teraz wystarczy już tylko przesłać swoją ofertę i cierpliwie poczekać, aż potencjalny klient wybierze właśnie Twoją propozycję.

Jak napisać ofertę, którą wybierze klient?

 W praktyce jednak wiele osób popełnia błędy – ich oferty nie są pomijane ze względu na brak kompetencji, ale na brak doświadczenia w autoreklamie i umiejętności odpowiedniego zaprezentowania oferty. Odpowiedź na zamieszczone zlecenie powinna być konkretna, zawierać wszystkie informacje w pigułce i odpowiadać na pytania klienta – także te potencjalne, niezadane w ogłoszeniu wprost. Odpowiadając na ogłoszenie, w swojej ofercie koniecznie odpowiedz na wszystkie pytania postawione przez klienta w ogłoszeniu. Następnie przedstaw swoje kwalifikacje, udowadniając tym samym dlaczego to właśnie Ty jesteś dobrym kandydatem na usługodawcę.

Przejdź do kolejnego kroku

 W Twojej ofercie musi znaleźć się wycena. Prawidłowo skonstruowana oferta powinna wyjaśnić, jakie elementy składają się na ostateczną cenę Twoich usług. Jeśli posiadasz specjalistyczne wykształcenie lub bardzo rozbudowane doświadczenie i z tego powodu Twoja wycena prawdopodobnie będzie wyższa niż wycena konkurencji, zaznacz to w swojej ofercie! Ważne, by potencjalny klient dostał czytelną informację, z czego wynika ostateczna kalkulacja.

W ostatnim punkcie naprowadź klienta na kolejny krok – zaproponuj spotkanie, rozmowę telefoniczną lub poproś o więcej szczegółów, dzięki czemu rozplanujesz swoją pracę. Dzięki pewności siebie, którą potencjalny klient wyczyta w Twojej ofercie, zdobędziesz nie tylko kolejne zlecenie – po skończonej pracy klient na pewno doceni Twój profesjonalizm, który jest widoczny od pierwszej wysłanej mu wiadomości!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *