Rynek usług lokalnych, na jakim działają mikro- i mali przedsiębiorcy, boryka się z kilkoma problemami, które utrudniają docieranie do potencjalnych klientów. Platforma Askberry.pl to rozwiązanie dla każdego z nich – co najmniej z trzech powodów.

Marketing na nowym poziomie

Reklama prasowa i radiowa, które ciągle są jednymi z droższych form promocji, dawno już ustąpiły miejsca marketingowi on-line. Założenie własnej strony WWW, jej pozycjonowanie czy uruchomienie płatnej kampanii wymagają jednak czasu i nakładów finansowych, które mogą się nie zwrócić. Askberry.pl oferuje całkiem nowy sposób reklamy w miejscu, w którym znajdują się tylko potencjalni klienci. Ograniczenie ilość odpowiedzi na ogłoszenia do pięciu, sprawia natomiast, że szanse na wybicie się spośród konkurencji jest znacznie większe niż w przypadku innych, podobnych portali.

Wiarygodność i transparentność

Oferując jasne zasady poruszania się po platformie, Askberry.pl zapewnia całkowite bezpieczeństwo zarówno dla poszukujących wykonawcy, jak i samych fachowców. Specjaliści mogą ponadto tworzyć wizerunek eksperta dzięki dostępnym narzędziom, takim jak: przebieg historii zatrudnienia, opinie i rekomendacje, licencje oraz budować w ten sposób zaufanie u zleceniodawców.

Elastyczność po obu stronach

Informacje, zawarte w profilu wykonawcy oraz ankieta, wypełniana przez zleceniodawcę usługi umożliwiają obu stronom dokładną analizę zlecenia, jego zakresu oraz kosztów. Podjęcie decyzji o współpracy nie jest więc dziełem przypadku, podobnie, jak warunki. współpracy, które usługodawca i usługobiorca mogą wcześniej ustalić między sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *