Portal askberry.pl umożliwia wszystkich użytkownikom wystawianie opinii zarówno usługodawcom jak i zleceniodawcom. Po każdym wykonanym zleceniu obie współpracujące ze sobą strony powinny wystawić sobie nawzajem oceny. By uniknąć nieporozumień – każda ze stron widzi komentarz dotyczący siebie dopiero po wystawieniu oceny współpracownikowi. Dzięki temu jakość współpracy pomiędzy użytkownikami askberry.pl stale rośnie!

Dlaczego tak istotne jest wystawianie referencji?

Po każdej udanej współpracy koniecznie wystaw ocenę swojemu zleceniodawcy. Dzięki systemowi wzajemnych rekomendacji, zarówno usługodawcy jak i usługobiorcy mogą liczyć na przejrzystą współpracę, w której wiedzą, czego się spodziewać. Rekomendacje działają jak polecenie – nie ma lepszej reklamy niż pozytywna opinia i rozbudowane referencje od poprzednich klientów!

Każda opinia się liczy!

Jednak najbardziej taka, która napisana jest konkretnie, rzeczowo i profesjonalnie. By właściwie spełniać swoją rolę, referencje powinny dotyczyć zakresu współpracy. Wystawiając opinię, warto zastanowić się, na co my sami zwracamy uwagę czytając opinie o innych użytkownikach portalu ze zleceniami askberry.pl. Obojętne czy jesteśmy zadowoleni ze współpracy czy też nie, oprócz skrótowej oceny podajmy także argumenty, które uzasadniają wystawione przez nas referencje. Każda opinia powinna być napisana z zachowaniem zasad kultury. Nie zapomnij także o poprawnej ortografii i interpunkcji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *