Z przyjemnością informujemy, że główna część zmian technicznych oraz użytkowych została już wprowadzona! Pod uwagę wzięliśmy wszystkie Wasze uwagi za które serdecznie dziękujemy, to właśnie one napędzały nas do działania! 😉

Zapewne Waszej uwadze nie umknęło, że działalność portalu skierowała się zdecydowanie w kategorie Wydarzenia. Jest to naturalną konsekwencją ilości rejestrujących się w niej usługodawców oraz składanych zleceń, dlatego zdecydowaliśmy się poświęcać jej największą uwagę.

Jeśli Twoja działalność jest powiązana z inną dziedziną nie musisz mieć obaw! J Nie rezygnujemy w żaden sposób ze wsparcia innych kategorii i w dalszym ciągu cała funkcjonalność jest dla nich dostępna!

Jeśli masz pomysły jak możemy jeszcze poprawić działanie naszego portalu lub po prostu chciałabyś/chciałbyś podzielić się przemyśleniami z nim związanymi nie miej oporów napisać do nas na maila kontakt@askberry.pl. Będziemy bardzo wdzięczni a Twoja wiadomość na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi! J

Zapraszamy do przetestowania nowej odsłony i samodzielnego składania zleceń lub skorzystania z wsparcia naszego działu obsługi pod numerem  +48 501 555 862 (opłaty zgodne z cennikiem operatora).

Zespół askberry.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *