Askberry.pl to portal, który ułatwia i usprawnia komunikację pomiędzy zleceniodawcą a zleceniobiorcą, tworząc wiarygodną i bezpieczną platformę wymiany informacji. To coś więcej niż zwykłe ogłoszenia w sieci – to narzędzie, umożliwiające rozwój firmom usługowym na rynku lokalnym w niespotykanej dotąd skali.

Wielka baza klientów

Największym problemem, z jakim borykają się specjaliści na współczesnym rynku pracy, to brak kanałów, umożliwiających bezpośrednie dotarcie do klienta. Askberry.pl chce to zmienić. Decydując się na założenie profilu wykonawcy w serwisie, każdy użytkownik zyskuje szansę, aby dotrzeć do znacznie szerszego kręgu zleceniodawców niż oferują to tradycyjne formy reklamy. Oprócz tego, może on, na podstawie szczegółowej ankiety, wypełnionej przez klienta – zdecydować o możliwości realizacji zlecenia, wyceniać je i przesyłać swoją ofertę, budując jednocześnie relację z klientem.

Nowa forma reklamy

Platforma Askberry.pl umożliwia kontakt z usługodawcami na wielu płaszczyznach. Pierwszą z nich są informacje, jakie fachowcy podają w swoim profilu. Na tej podstawie zleceniodawca może zorientować się, jakie świadczą usługi oraz jakie jest ich doświadczenie. Równie ważnym elementem są opinie, które zapewnią specjaliście wiarygodność i stanowią potwierdzenie jego profesjonalizmu. Kolejny etap to bezpośredni kontakt, umożliwiający ustalenie warunków współpracy na dogodnych dla obu stron zasadach.

Jasne zasady

Tym, co cechuje Askberry.pl, jest całkowita transparentność, co do zasad działania platformy. To użytkownik decyduje, w jakim zakresie chce korzystać z konta i jakie środki chce na ten cel przeznaczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *